KONST / Litografier / Litografi 15618382

nr 1561 8382

Jan Brazda

(1917-2011), Sverige

Litografi, Signerad, numrerad 20/50, daterad -54, Arkader. Bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Jan Brazda, svensk målare och scenograf, född i Rom 1917, död 2011.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:13:26

1/9 01:09:09 1      Vinnande bud

Jan Brazda

Läs mer om Jan Brazda